Rezervujte si svoj termín

Máte zdravotné problémy a potrebujete využiť služieb fyzioterapeutickej kliniky no zároveň to časovo máte veľmi tesné? Odpoveď na problém je súkromná fyzioterapeutická klinika PROFY. V dnešnej dobe je ošetrenie pohybového aparátu hradené zo zdravotného poistenia. Na terapiu sa však čaká niekoľko týždňov a v určitých prípadoch až mesiacov. Z akútneho problému sa takto často stáva chronický. Ak nechcete čakať a prehlbovať vzniknutý problém, môžete využiť okamžitú rezerváciu v našom rezervačnom systéme. Pohodlne si vyberiete konkrétnu službu, presný termín a taktiež fundovaného odborníka, ktorý sa vám osobne bude venovať ihneď po príchode ku nám na kliniku, v neposlednom rade vás ponúkneme kávičkou či čajom podľa vašej chuti.

*V prípade otázok ohľadom rezervačného systému nás neváhajte kontaktovať v  Online chate , ktorý môžete nájsť v pravom dolnom rohu našej webstránky.

Kliknutím na tlačidlo ‚Rezervovať sa‘ budete presmerovaný na náš rezervačný systém, kde budete môcť zrealizovať rýchlu rezerváciu na termín bez čakacej doby.

Rezervovať sa v Bratislave
Rezervovať sa v Trnave